|   Kontakt
Přihlásit
  |   Registrovat
Košík je prázdný

Skladem

Výrobci

Cena <>

Parametry

Řazení

Vzhled

Položky: 104

 Kabely, redukce ... \ Síťové (optické)

«
1 2 3»

Kabel optický LC-LC 50/125um, 1m

Kat.č.:
V19433
PN:
1130

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: zítra
219,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 50/125um, 2m

Kat.č.:
V19431
PN:
1131

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
259,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 50/125um, 3m

Kat.č.:
V19432
PN:
87113200

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: zítra
301,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 50/125um, 5m

Kat.č.:
V19352
PN:
1133

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: zítra
366,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m

Externí sklad (2 ks)
K odběru / odeslání: zítra
328,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
347,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Externí sklad (2 ks)
K odběru / odeslání: zítra
376,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 5m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
339,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 9/125um, 1m

Kat.č.:
V19372
PN:
1030

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
138,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 9/125um, 2m

Kat.č.:
V19373
PN:
1031

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
159,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 9/125um, 3m

Kat.č.:
V19374
PN:
1032

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
223,00 s DPH

Kabel optický LC-LC 9/125um, 5m

Kat.č.:
V19375
PN:
1033

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m

Externí sklad (4 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
242,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 50/125um, 1m

Kat.č.:
V19406
PN:
1150

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
225,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 50/125um, 2m

Kat.č.:
V19378
PN:
1151

Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka 2m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: zítra
238,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 50/125um, 5m

Kat.č.:
V19407
PN:
KPDVIMF10

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,5m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
305,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 50/125um,3m

Kat.č.:
V19414
PN:
1152

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
265,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m

Externí sklad (5 ks)
K odběru / odeslání: zítra
326,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 62,5/125um, 2m

Kat.č.:
V19438
PN:
1251B001

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
336,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 5m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
315,00 s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
692,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 9/125um, 1m

Kat.č.:
V19386
PN:
1050

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
114,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 9/125um, 2m

Kat.č.:
V19387
PN:
1051

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
189,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 9/125um, 3m

Kat.č.:
V19388
PN:
1052

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 3m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
198,00 s DPH

Kabel optický LC-SC 9/125um, 5m

Kat.č.:
V19389
PN:
1053

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m

Externí sklad (5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
212,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 3m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
309,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 50/125um, 1m

Kat.č.:
V19434
PN:
1140

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
227,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 50/125um, 2m

Kat.č.:
V19439
PN:
1141

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
259,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 50/125um, 3m

Kat.č.:
V19362
PN:
1142

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
250,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 50/125um, 5m

Kat.č.:
V19353
PN:
1143

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
288,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
322,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

Termín dodání
Avízované datum: 01.06.2022
362,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,3m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
395,00 s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
463,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 9/125um, 1m

Kat.č.:
V19376
PN:
1040

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m

Skladem (2 ks)
K odběru / odeslání: ihned
250,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 9/125um, 2m

Kat.č.:
V19384
PN:
1041

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
210,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 9/125um, 3m

Kat.č.:
V19385
PN:
1042

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
269,00 s DPH

Kabel optický LC-ST 9/125um, 5m

Kat.č.:
V19377
PN:
1043

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 5m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
212,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 50/125um, 1m

Kat.č.:
V19419
PN:
1120

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m Barva konektorů: *šedá Barva pláště: *oranžová Průměr pláště: *3mm Typ pláště: *LSOH Typ vlákna: *50/125 - OM2 Průměr ochrany vlákna: *0,9mm Tahové vlastnosti zajišťuje Kevlarové vlákno.

Externí sklad (2 ks)
K odběru / odeslání: zítra
196,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 50/125um, 2m

Kat.č.:
V19420
PN:
1121

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: zítra
214,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 50/125um, 3m

Kat.č.:
V19421
PN:
1122

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
237,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 50/125um, 5m

Kat.č.:
V19422
PN:
1123

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 5 m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
299,00 s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,1m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
261,00 s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
226,00 s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m

Externí sklad (1 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
286,00 s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,5m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
349,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 9/125um, 1m

Kat.č.:
V19437
PN:
1020

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m

Externí sklad (>5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
113,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 9/125um, 2m

Kat.č.:
V19379
PN:
1021

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m

Externí sklad (5 ks)
K odběru / odeslání: pozítří
128,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 9/125um, 3m

Kat.č.:
V19380
PN:
1022

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
338,00 s DPH

Kabel optický SC-SC 9/125um, 5m

Kat.č.:
V19366
PN:
1023

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m

Termín dodání
Obvykle: 4 dny
395,00 s DPH

Kabel optický ST-SC 50/125um, 1m

Kat.č.:
V19423
PN:
1110

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
189,00 s DPH
NAČÍST DALŠÍ ZBOŽÍ
«
1 2 3»
obchod@obchudecek.cz 582 341 628
© Obchudecek.cz 2001 - 2022
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Veškeré uváděné ceny již zahrnují poplatky za elektro odpad a autorské poplatky.
Uváděním nižší záruky nejsou dotčena práva spotřebitele (fyzické osoby) na min. délku záruky dle platného znění Občanského zákoníku.
Reklamace u zboží s delší zárukou než 24měs. se vždy řeší v souladu s platným reklamačním řádem (viz. Všeobecné reklamační podmínky).
Obchodní podmínky zde.