|   Kontakt
Přihlásit
  |   Registrovat
Košík je prázdný
https://www.obchudecek.cz/obrazky/V11/V114518_0.jpg
Navigace:
/
/

 TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface(TL-SM311LS)

Kat číslo:
V42874 (pro tel. objednávku)
Part no:
TL-SM311LS
EAN kód:
6935364030216
Záruka:
60 měsíců
V nabídce od:
24.3.2011 (13 roků a 28 dnů)
Další v sekci:
Dostupnost:
Neznámý termín
K odběru / odeslání: ???
371
Cena s DPH:
371,00
včetně všech poplatků
Cena bez DPH:
306,61
Tisk detailu produktu
Přidat k porovnání
Hlídací pes
Dotaz / komentář / upozornění na chybu

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ (3)

POPIS ZBOŽÍ

TP-Link TL-SM311LS


SFP modul 1000Base-LX





    Gigabitové SFP (MiniGBIC) transceivery řady TL-SM311 jsou určeny pro prodloužení přenosové vzdálenosti. Instalací do našich přepínačů mohou prodloužit vvzálenost až na desítky kilometrů, což v zásadě uspokojí požadavky na vzdálenosti v LAN sítích. Uživatelé si mohou vybrat z různých typů modulů podle svých specifických požadavků s ohledem na použitý tip optických vláken a vzdálenosti optických tras.

  • Jednorežimový modul MiniGBIC

  • Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351




Stránky produktu:
https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm311ls/



Technické specifikace





















PACKAGE CONTENTS
Package Contents • SFP Module TL-SM311LS

• Installation Guide
HARDWARE FEATURES
DDM Yes
SFP-MSA Yes
Hot Swappable Yes
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, TCP/IP
Wave Length 1310 nm
Power Supply 3.3 V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-Mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-Mode
Max. Cable Length 20 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Port Type LC Duplex
Environment Operating Temperature: 0°C–70°C (32°F–158°F)

Storage Temperature: -40°C–85°C ( -40°F–185°F)

Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing

Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing

GRAF VÝVOJE CENY

obchod@obchudecek.cz 582 341 628
© Obchudecek.cz 2001 - 2024
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Veškeré uváděné ceny již zahrnují poplatky za elektro odpad a autorské poplatky.
Uváděním nižší záruky nejsou dotčena práva spotřebitele (fyzické osoby) na min. délku záruky dle platného znění Občanského zákoníku.
Reklamace u zboží s delší zárukou než 24měs. se vždy řeší v souladu s platným reklamačním řádem (viz. Všeobecné reklamační podmínky).
Obchodní podmínky zde.