|   Kontakt
Přihlásit
  |   Registrovat
Košík je prázdný
https://www.obchudecek.cz/obrazky/V11/V114518_0.jpg
Navigace:
/
/

     TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface(TL-SM311LS)

    Kat číslo:
    V42874 (pro tel. objednávku)
    Part no:
    TL-SM311LS
    EAN kód:
    6935364030216
    Záruka:
    60 měsíců
    V nabídce od:
    24.3.2011 (11 roků, 2 měsíce a 5 dnů)
    Další v sekci:
    Dostupnost:
    Neznámý termín
    K odběru / odeslání: ???
    283
    Cena s DPH:
    283,00
    včetně všech poplatků
    Cena bez DPH:
    233,88
    Tisk detailu produktu
    Přidat k porovnání
    Hlídací pes
    Dotaz / komentář / upozornění na chybu

    POPIS ZBOŽÍ

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.



    Parametry:

    --------------------------

    Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

    Ostatní: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module

    Provozní teplota: 0 - 40 °C

    Přenosová rychlost: 1 Gbps

    Hmotnost: 0,12 kg

    LED indikace: ne

    Vlnová délka: 1310 nm

    Max. délka spoje: 10 km

    Optický kabel: 9/125

    Konektor: LC

    TECHNICKÉ PARAMETRY

    Pro tuto položku nejsou momentálně k dispozici.

    SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ (3)

    Dostupnost:
    K odběru / odeslání: úterý 31.5." alt="" onclick="dostupnost_text(this,null,'1')" />
    Cena s DPH : 750,00
    Dostupnost:
    K odběru / odeslání: pozítří" alt="" onclick="dostupnost_text(this,null,'1')" />
    Cena s DPH : 930,00
    Dostupnost:
    K odběru / odeslání: pozítří" alt="" onclick="dostupnost_text(this,null,'1')" />
    Cena s DPH : 509,00

    HISTORIE DOSTUPNOSTÍ

    10.05.2022 (19:14 hod.) - Neznámý termín
    18.03.2022 (11:45 hod.) - Externí sklad
    17.03.2022 (06:27 hod.) - Neznámý termín
    09.03.2022 (02:59 hod.) - Externí sklad
    09.03.2022 (02:44 hod.) - Neznámý termín
    05.03.2022 (02:43 hod.) - Externí sklad
    05.03.2022 (02:13 hod.) - Neznámý termín
    03.03.2022 (08:13 hod.) - Externí sklad
    01.03.2022 (08:13 hod.) - Neznámý termín
    06.01.2022 (12:13 hod.) - Externí sklad
    05.01.2022 (16:13 hod.) - Neznámý termín
    07.04.2021 (08:13 hod.) - Externí sklad
    07.04.2021 (02:14 hod.) - 08.04.2021 (u distributora)
    01.04.2021 (10:13 hod.) - Neznámý termín
    08.01.2021 (14:13 hod.) - Externí sklad
    07.01.2021 (02:13 hod.) - 07.01.2021 (u distributora)
    22.12.2020 (08:13 hod.) - Neznámý termín
    17.12.2020 (06:14 hod.) - Externí sklad
    10.12.2020 (18:14 hod.) - Neznámý termín
    15.11.2020 (06:44 hod.) - Externí sklad

    GRAF VÝVOJE CENY

    obchod@obchudecek.cz 582 341 628
    © Obchudecek.cz 2001 - 2022
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Veškeré uváděné ceny již zahrnují poplatky za elektro odpad a autorské poplatky.
    Uváděním nižší záruky nejsou dotčena práva spotřebitele (fyzické osoby) na min. délku záruky dle platného znění Občanského zákoníku.
    Reklamace u zboží s delší zárukou než 24měs. se vždy řeší v souladu s platným reklamačním řádem (viz. Všeobecné reklamační podmínky).
    Obchodní podmínky zde.