|   Kontakt
Přihlásit
  |   Registrovat
Košík je prázdný
https://www.obchudecek.cz/obrazky/V11/V114518_0.jpg
Navigace:
/
/

     QOLTEC 54015 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m(54015)

    Kat číslo:
    V166872 (pro tel. objednávku)
    Part no:
    54015
    EAN kód:
    5901878540153
    Záruka:
    24 měsíců
    V nabídce od:
    9.12.2021 (1 měsíc a 10 dnů)
    Další v sekci:
    Dostupnost:
    nepotvrzená dodávka
    126
    Cena s DPH:
    126,00
    včetně všech poplatků
    Cena bez DPH:
    104,13
    Tisk detailu produktu
    Přidat k porovnání
    Hlídací pes
    Dotaz / komentář / upozornění na chybu

    POPIS ZBOŽÍ

    Není momentálně k dispozici.

    TECHNICKÉ PARAMETRY

    Pro tuto položku nejsou momentálně k dispozici.

    HISTORIE DOSTUPNOSTÍ

    13.01.2022 (14:43 hod.) - nepotvrzená dodávka
    06.01.2022 (14:43 hod.) - expedice do 2 dnů
    17.12.2021 (12:27 hod.) - nepotvrzená dodávka
    09.12.2021 (12:29 hod.) - expedice do 2 dnů

    GRAF VÝVOJE CENY

    obchod@obchudecek.cz 582 341 628
    © Obchudecek.cz 2001 - 2022
    Tato stránka využívá cookies pro uchovávání informací o Vašem nastavení v rámci služeb Obchudecek.cz. Více informací.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Veškeré uváděné ceny již zahrnují poplatky za elektro odpad a autorské poplatky.
    Uváděním nižší záruky nejsou dotčena práva spotřebitele (fyzické osoby) na min. délku záruky dle platného znění Občanského zákoníku.
    Reklamace u zboží s delší zárukou než 24měs. se vždy řeší v souladu s platným reklamačním řádem (viz. Všeobecné reklamační podmínky).
    Obchodní podmínky zde.