|   Kontakt
Přihlásit
  |   Registrovat
Košík je prázdný
Navigace:
/
/

     Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní(NAMNTX100011)

    Net-X SFP modul/ 1G/ WDMB SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní(NAMNTX100011)
    1
    2
    Celkem obrázků: 2
    Kat. číslo:
    V075394 (pro tel. objednávku)
    Part no:
    NAMNTX100011
    EAN kód:
    Záruka:
    24 měsíců
    V nabídce od:
    30.7.2015 (3 roky a 21 dnů)
    Další v sekci:
    Dostupnost:
    nepotvrzená dodávka
    767
    Cena s DPH:
    767,00
    včetně všech poplatků
    Cena bez DPH:
    633,88
    Tisk detailu produktu
    Přidat k porovnání
    Hlídací pes
    Dotaz / komentář / upozornění na chybu

    POPIS ZBOŽÍ

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B.



    Formát: SFP

    Rychlost: 1Gbps

    Typ: WDM

    Vzdálenost: 20km

    Tx/Rx (nm): 1550/1310

    Konektor: LC simplex

    Kompatibilita: Cisco



    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. 

    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC. 

    Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U. 

    SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery). 

    SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky. 

    Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle standardu MSA SFF-8472.

    Kompatibilita: U většiny modulů je udávaná kompatibilita Cisco. V praxi to znamená, že pokud výrobce aktivního prvku nezamyká své zařízení pro použití výhradně s moduly své značky, jsou tato zařízení komaptibilní s Cisco.

    Moduly Net-X jsou vyráběny pod striktní kontrolou kvality a mohou být na objednávku dodány s jakoukoliv kompatibilitou - např. HP, Juniper, Nortel, Huawei, Avaya a další.





    TECHNICKÉ PARAMETRY

    Pro tuto položku nejsou momentálně k dispozici.

    HISTORIE DOSTUPNOSTÍ

    25.05.2018 (18:30 hod.) - nepotvrzená dodávka
    21.08.2017 (18:30 hod.) - expedice do 2 dnů
    31.07.2017 (18:30 hod.) - nepotvrzená dodávka
    28.12.2016 (12:29 hod.) - expedice do 2 dnů
    16.12.2016 (18:35 hod.) - nepotvrzená dodávka
    18.11.2016 (18:28 hod.) - expedice do 2 dnů
    14.11.2016 (18:29 hod.) - nepotvrzená dodávka
    13.01.2016 (10:00 hod.) - expedice do 2 dnů
    28.12.2015 (01:04 hod.) - nedostupné
    17.12.2015 (21:03 hod.) - expedice do 2 dnů
    17.12.2015 (20:04 hod.) - nepotvrzená dodávka
    17.09.2015 (15:03 hod.) - expedice do 2 dnů
    17.09.2015 (14:04 hod.) - nepotvrzená dodávka
    30.07.2015 (15:02 hod.) - expedice do 2 dnů

    GRAF VÝVOJE CENY

    © Obchudecek.cz 2001 - 2018
    Tato stránka využívá cookies pro uchovávání informací o Vašem nastavení v rámci služeb Obchudecek.cz. Více informací.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Veškeré uváděné ceny již zahrnují poplatky za elektro odpad a autorské poplatky.
    Uváděním nižší záruky nejsou dotčena práva spotřebitele (fyzické osoby) na min. délku záruky dle platného znění Občanského zákoníku.
    Reklamace u zboží s delší zárukou než 24měs. se vždy řeší v souladu s platným reklamačním řádem (viz. Všeobecné reklamační podmínky).
    Obchodní podmínky zde.